Portre KaraKalem

admin     27-09-20     Portre Karakalem     , , , , , , , , , , , , , ,      581 Defa Okundu

El sanatlarında, bir ustalık eseri olan, bu karakalem portre çalışması ve bu duruma gelebilmek için sabırla ve ince ince nakışla ortaya çıkan güzel bir şaheser.

Bu eser, çok güzel olmuş diye beğeniyorsanız. Sizlerde bu güzellikten yararlanma fırsatına sahipsiniz.

Benimde güzel bir portremi çizsin isterseniz, kendisi ile görüştüm ve çizim yapmaya karar verdi. İnstagram adresinide paylaştı  portre_karakalem13 buradan irtibata geçerek, istediğiniz gibi görüşüp çiziminizi yapma imkanına erişebilirsiniz.

Çizimi yapacak olan kalem ustamızın, derece almış çizimi hali hazırda Ahmet Kotaz

Pakistan Büyükelçiliği ile Bitlis Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Pakistanlı ünlü ressam Abdulrahman Chutay adına bu yıl 7.’si düzenlenen Sanat Ödülleri Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Pakistan Büyükelçisi Muhammed Seyrus Kazi, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Korkmaz’ın katılımları ile verildi. Yarışmada Ahlat Selçuklu Anadolu Lisesi öğrencisi Ahmet Kotaz’ın resmi 2. eser olarak seçildi.

An itibariyle Resim Öğretmenliği okuyan bu kardeşimize, hem destek olalım hemde güzel bir eserinide sizlerle paylaşmış olsun. Beğeneceğinizden eminim.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?