SenBenO Sohbet İle Sanalda Aşk

admin     12-09-20     Genel     , , , , , , , , , , , ,      329 Defa Okundu

Hayat pınarında güzel ve anlamlı günler geçirebilmek çok güzeldir. İnsanın girdiği ortam yada kurduğu arkadaşlıklar hayatına renk katan en güzel şeylerdir. Bu güzel yaşamın en güzel anları, insanın sevdiği insanlarla beraber geçirdiği her andır.Herşey güzeldir lakin, samimi dostluklar gibi ayrı bir tadı olması başkadır.

Reel hayatta bazen insanlardan uzak durabiliyor insan, yeri gelir samimiyet olarak yeri gelir duygusal olarak. Bu sanal ortamın güzel yanlarından biriside, insanları kendi ifadeleriyle güzel tanıyabilirsunuz. Kimseyi sıkmadan, kimseye bir menfaat veya çıkar göstermeden, olduğunuz gibi yada olmak istediğiniz gibi ifade edebiliyorsunuz.

Sanal ortamın değişilmez bir güzel yanıda şu, kendinizi ifade ettiğiniz gibi karşıdaki insanlarda kendini aynı şekilde ifade edebiliyor. Bu karşılıklı diyaloglar ile kurulan arkadaşlıklar, dostluklar yeri geldiğinde yerini öyle güzel bir duygusal bağa bırakıyorki, kendinizi farklı duygular içinde bulabiliyorsunuz.

Bu ortamda samimi bağı yakalayıpda, kuracağınız güzel bağlar yerini güven ve sadakatle sanal aşka bırakabiliyor. Kimse sanmasınki sanal aşkdan ne olur diye, zaman öyle bir güzel ilaçtırki. Ne yaraları sarmıştır, ne dertlere deva olmuştur. Sanal aşk ile başlayım reelde bunu devam ettirebilen insanlarda gördük.

Sizlerde bu samimiyeti yakalayım sanalda güzel duygulara sahip olabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz buyrun sizleri bekliyoruz. SenBenO AiLeSi


Yorumlar (2 Yorum)

  Selam olsun tüm gönül dostlarına sanal alemin en kalite Sunucu’su Olarak en ELit arkadaşlıklar en güzel dostlular kurabilecegınız.. belkıde hayatınıza katacağınn en güzel aşk’ini burda Bulacaksınız ne dersınız .. iyiki Burdayım bı cok iyikilerim oldu biz burdayız ya siz ..sohbetın adı’da Tadı’da burda emegi geçen Başta KuL Olmak üzere tüm adminlerimize tşk ederim boyle güzel bir ortam sagladıkları için )))

   Tşk ederim, ilgi ve alakalarınız için.
   Umarım sizlere layık bir ortam sunabilir ve huzuru sağlayabiliriz.
   Hoş sohbetler ve keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle esenlikle kalın.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?